M.Ostrowski Sp. J. - riedel.net.plM.Ostrowski Sp. J. - riedel.net.pl
    MOSTROWSKI.PL
    MUZYCZNY.PL
    KONTAKT
M.Ostrowski Sp. J. - riedel.net.pl


Zestawy głośnikowe
  CF-CFX
  Sygma
  TRX
  PN/PNX
  ST/STX
  Line Array
  Iconyx

Wzmacniacze mocy
  Wzmacniacze mocy
    Seria PF
    Seria PM
    Seria PN

Dystrybucja sygnałów CobraNet
  Opis

RHAON
  Opis

Wzmacniacze z sercem dla głośnikówWzmacniacze mocy

W celu uzyskania wysokiej jakości dźwięku z naszych głośników zaprojektowaliśmy serie odpowiednich wzmacniaczy mocy. Za pomocą naszych wzmacniaczy z łatwością możesz się włączyć w każdą instalację. Nazywamy to SES; Specyficzna Elektronika Systemu (SSE; System Specific Electronics).

SES jest naszą drogą do maksymalnego i jednocześnie zbalansowanego zasilania naszych systemów głośnikowych. W dodatku, nasze wzmacniacze opieramy o audiofilskie specyfikacje w połączeniu z odpowiednim wsparciem technicznym.

Nowoczesny projekt elektroniki wzmacniaczy Renkus-Heinz sprawia, że są one domyślnie oparte na przemysłowych standardach nadzoru i protokołu kontroli R-Control.

Podczas projektowania wzmacniaczy Renkus-Heinz sięgnęliśmy sedna sprawy tworząc w pełni wyposażone urządzenie, które idealnie pasuje do naszych głośników.

Wszystko to sprawia, że nasz system staje się łatwy w instalacji, zapewnia maksymalną ochronę i perfekcyjne wykonanie . wszystko to w kompaktowej konstrukcji wzmacniaczy Renkus-Heinz.

Przyjazny system głośnikowy
Jako producent głośników bardzo dobrze znamy kryteria dobrej produkcji. Produkujemy podzespoły elektroniczne od prawie dwóch dekad.

Wyśmienity dźwięk
Wzmacniacze Renkus-Heinz są solidne i mocne. Będziesz pod wrażeniem ich doskonałej rozdzielczości i przejrzystości.

Doskonała wiarygodność
Projekt i wykonanie wzmacniaczy Renkus-Heinz pozwalają na wieloletnią bezawaryjność.

Sedno sprawy
Nasze kontrolery typu plug-in są perfekcyjnie dopasowane do głośników pozwalając na jak najlepsze ich wykorzystanie. Za korekcję i ochronę głośników odpowiedzialny jest kontroler, więc możesz się skupić na odpowiednim nagłaśnianiu, mając na uwadze akustykę obiektu.

Sedno sprawy
Jesteśmy pewni, że żadna inna kombinacja podzespołów elektronicznych czy urządzeń cyfrowych nie może się równać wykonaniu naszej idealnie dopasowanej elektroniki. Potwierdza to nasza wydłużona gwarancja na kompletne systemy Renkus-Heinz.

Usprawniony system i ochrona
Bez względu na to czy łączysz system serii PM z systemem serii ST lub gdy konfigurujesz zewnętrzne urządzenia w szafie rack, system Renkus-Heinz SSE oznacza oszczędność czasu i wysiłku. Inżynierowie firmy Renkus-Heinz mierzą i dokładnie projektują krytyczne parametry, maksymalizując jakość wykonania systemów głośnikowych. Rezultaty są tego warte . dla projektanta, dla instalatora, dla operatora i przede wszystkim dla słuchaczy.

Wbudowane w głośniki serii ST inteligentne wzmacniacze serii PM zawierają korektory pasmowe oraz układ ochrony. Osiągalne są zarówno z cyfrowymi wejściami CobraNet i R-Control jak i z wejściami analogowymi o wysokim współczynniku CMRR z opcjonalnymi transformatorami Jensena. Dla zewnętrznie zasilanych zestawów głośnikowych serii STX zintegrowaliśmy elektronikę przy użyciu modułów procesorów głośnikowych, które mieszczą się we wzmacniaczach mocy oraz w analogowych kontrolerach serii X typu rack. Mogą być one konfigurowalne od .ostatecznego. limitera (podpięty pod wejście wzmacniacza tak, że nie może on zostać przesterowany zbyt dużym sygnałem) do kompletnej ochrony głośnika i optymalizacji.

Dla korekcji akustyki pomieszczenia można wykorzystać cyfrowy kontroler D26A. Jest to urządzenie z dwoma wejściami i sześcioma wyjściami. Zawiera pełnozakresowy korektor graficzny, crossover, delay i limiter. D26A może być kontrolowany poprzez MIDI z okna SMAART LIVE; podwójne okno EQ FFT. Wszystko to sprawia, że D26A jest idealnym urządzeniem dla dokładnego dostrojenia systemu nagłośnieniowego.
   MOSTROWSKI.PL    MUZYCZNY.PL    KONTAKT
    Copyright ©2009 - 2022 mostrowski.pl, muzyczny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.