M.Ostrowski Sp. J. - riedel.net.plM.Ostrowski Sp. J. - riedel.net.pl
    MOSTROWSKI.PL
    MUZYCZNY.PL
    KONTAKT
M.Ostrowski Sp. J. - riedel.net.pl


Zestawy głośnikowe
  CF-CFX
  Sygma
  TRX
  PN/PNX
  ST/STX
  Line Array
    Versys VLX3
    PN/PNX102LA
    STLA/9 & STXLA/9
  Iconyx

Wzmacniacze mocy
  Wzmacniacze mocy
    Seria PF
    Seria PM
    Seria PN

Dystrybucja sygnałów CobraNet
  Opis

RHAON
  Opis

Renkus-Heinz VERSYS VLX3

Versys VLX3    

Wszechstronny - Pełen mocy - Kompaktowy

Wyjątkowy stosunek waga-moc
Maksymalny poziom powyżej 133 dB peak SPL; poniżej 87 kg masy całkowitej

Szybkie, dokładne zawiesie oraz ustawienie
Możliwość zawieszenia do 20 zestawów na jedną stronę. Możliwość wcześniejszej konfiguracji za pomocą oprogramowania VerSys AimWare

Zaawansowana technologia głośnikowa
Opatentowane przetworniki średnio- i wysokotonowe CoEntrant; podwójne neodymowe 12-calowe głośniki niskotonowe

Szeroki / średni / wąski zakres promieniowania
Szerokość promieniowania w poziomie 60°, 90° i 120°.

Ekskluzywny izofazowy generator fali płaskiej
Współpracuje z przetwornikami CoEntrant zapewniając efektywne promieniowanie w osi pionowej do 200 Hz.

Zintegrowany system przenośny
Osłony przeciwdeszczowe; pojemne wózki transportowe, obudowy przystosowane do bezpośredniego transportuSkoncentrowana moc, dokładna kontrola i niezrównana elastyczność dla wyjątkowego przedstawienia

Następna generacja przenośnych systemów nagłośnieniowych. Systemy liniowe VerSys VLX3 to kulminacja wielu lat badań i rozwoju partnerskiego ze znanymi na całym świecie inżynierów dźwięku live.

Zaawansowany akustycznie projekt, innowacyjne zawiesie i praktyczność sprawiają, że system VersSys VLX3 jest idealnym wyborem dla każdego, kto rozważa zainwestowanie w system liniowy dużego formatu.

Wszechstronny
Bez względu na to, czy nagłaśniasz duży festiwal plenerowy czy przedstawienie w niskosufitowej sali balowej, system liniowy VerSys VLX3 jest adresowany do wszystkich wymagających firm nagłośnieniowych. Zestawy VerSys VLX3 są lekkie, łatwe w montażu oraz można je stawiać na stosie do 20 sztuk. Nowoczesne oprzyrządowanie zapewnia większe możliwości ustawienia krzywizny niż w przypadku tradycyjnych systemów liniowych dużego formatu.

Obudowy mogą zostać zamówione z dyspersją horyzontalną 60°, 90° i 120° oferując większą elastyczność, by móc zastosować najbardziej odpowiedni system. Dodatkowo zestawy VerSys VLX3 mogą zostać rozbudowane o wzmacniacze RHAON i stać się zestawami aktywnymi o oznaczeniu VL3.

Pełna moc
Zestawy są w stanie wytworzyć poziom ciśnienia akustycznego o wartości 133 dB , ważyć około 86 kg i w pełni sprostać wymaganiom transportowym. Podczas Niezależnego festiwalu USC Coliseum system liniowy VerSys, testowany przez Toby.ego Francisa, pokazał swój potencjał mocowy podczas generalnej próby zespołu Guns.n.Roses. System VerSys udowodnił, że jest w stanie sprostać tego typu zadaniom.

Trójdrożny system liniowy VerSys VLX3 jest oparty o dwa 12-calowe basowe głośniki neodymowe i podwójne urządzenie CoEntrant CDT1.5TN, zapewniając odpowiednią moc dla większości wymagających produkcji.

Kompaktowy
Koszty przewozu i załadunku stały się największym wydatkiem większych tras koncertowych. Tego typu przedsięwzięcia zawsze starają się obniżyć koszty transportu.

System VerSys VLX3 jest mniejszy niż wszystkie inne systemy liniowe dużego formatu. Zostały one zaprojektowane w kooperacji ze światowymi technikami sceny live, by zapewnić, że wymiary VLX3 są idealnie przystosowane do transportu ciężarowego.

Bez względu na to czy mamy do dyspozycji przyczepy o szerokości 244 cm lub 260 cm, systemy VLX3 są przewożone bardziej efektywne aniżeli inne duże systemy liniowe.

VerSys VLX3 to coś więcej niż zestaw głośnikowy. To kompletny, zintegrowany system, który został zaprojektowany do wożenia, od początku do końca. Wymaga minimalnego czasu uruchomienia i dostarcza maksymalnej wszechstronności. Systemy proste, zakrzywione czy .banany. są łatwe w montażu i podwieszeniu.

Opcjonalny wózek VerSys z łatwością przewozi do 4 modułów. Montaż nie mógł być prostszy; wyprowadź je z ciężarówki na wózku, ustaw i włącz. Na jednej stronie można zawiesić do 20 sztuk VLX3. Ustawienie krzywizny systemu jest wykonywane z łatwością za pomocą metalowych pinów o średnicy 15,9 mm. Dokładne ustawienie kątów krzywizny w systemie odbywa się za pomocą programu AimWare sprawiając, że nie musisz już zgadywać jakie kąty należy ustawić dla poprawnego działania systemu.

Mocowania są zaprojektowane tak, by sprostać ciężkim warunkom pracy. Z łatwością można je połączyć za pomocą metalowych pinów zapewniając odpowiednią krzywiznę systemu. Maksymalną ilość jaką można zawiesić to 20 skrzyń.

Aplikacje
• Każda aplikacja, gdzie wymagana jest wybitna jakość dźwięku oraz gdzie potrzeby na odpowiedni poziom dźwięku i właściwe pokrycie nie mogą zostać spełnione przy pomocy konwencjonalnego sytemu.

• System nagłośnieniowy dla klubów, teatrów, amfiteatrów, stadionów, aren oraz imprez plenerowych, itd.

• Koncerty, wydarzenia specjalne i AV, itd.

• Systemy nagłośnieniowe instalacyjne dla dużych obiektów sakralnych, oper, teatrów, aren sportowych oraz innych podobnych miejsc.


Dodatkowe materiały: | Broszura | VLX3 2D
   MOSTROWSKI.PL    MUZYCZNY.PL    KONTAKT
    Copyright ©2009 - 2022 mostrowski.pl, muzyczny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.