M.Ostrowski Sp. J. - riedel.net.plM.Ostrowski Sp. J. - riedel.net.pl
    MOSTROWSKI.PL
    MUZYCZNY.PL
    KONTAKT
M.Ostrowski Sp. J. - riedel.net.pl


Zestawy głośnikowe
  CF-CFX
  Sygma
  TRX
    TRX61
    TRX62H
    TRX81/9
    TRX81/12
    TRX81/9
    TRX81/12
    TRX121/9
    TRX121/12
    TRX121T/6
    TRX121T/9
    TRX151/6
    TRX151/9
    TRX151T/4
    TRX151T/6
    TRX151T/9
  PN/PNX
  ST/STX
  Line Array
  Iconyx

Wzmacniacze mocy
  Wzmacniacze mocy
    Seria PF
    Seria PM
    Seria PN

Dystrybucja sygnałów CobraNet
  Opis

RHAON
  Opis

Uniwersalność, doskonała jakość oraz efektywne żródło dźwiękuTRX

Więcej opcji. Większa elastyczność. Lepszy dźwięk.

Publiczność wymaga doznań dźwiękowych, jakich nie może uzyskać w warunkach domowych. Użytkownicy wymagają narzędzia, które zapewni zdumiewającą wydajność w wielu aplikacjach. Projektanci wymagają urządzeń wysokiej jakości dopasowanych do potrzeb budżetu.

Konwencjonalna technologia głośników nie jest w stanie nadążyć za obecnym rozwojem środowiska dźwiękowego. Technologia Renkus-Heinz zawiera prawdziwe innowacje, zrodzone z wyobraźni, kreatywności i oraz polegające na odrzuceniu ograniczeń. W ten sposób Renkus-Heinz podchodzi do każdego nowego wyzwania. Kompaktowa, dwu-drożna seria TRX odzwierciedla sposób patrzenia firmy Renkus-Heinz na różne sprawy, w każdym aspekcie. Od zaawansowanych przetworników z unikalną technologią Complex Conic horn (złożony, stożkowy głośnik wysokotonowy), do zastosowania specjalnej, złożonej obudowy.

Seria urządzeń głośnikowych TRX została zaprojektowana w taki sposób, aby zoptymalizować stosunek cena/jakość. Dodatkowo zastosowanie technologii takich jak TRAP (TRue Array Principle) oraz RPA (Reference Point Arrays) umożliwia zastosowanie urządzeń w miejscach o różnej wielkości oraz przeznaczeniu. Klastry RPA są w pełni zintegrowanymi systemami elektro-akustycznymi z przetwarzaniem sygnałów oraz zintegrowanym wzmacniaczem, zawierającymi kompletny osprzęt do podwieszania urządzeń oraz okablowanie. Klastry te zoptymalizowane w taki sposób, aby zapewnić pełną kontrolę oraz najwyższej jakości i wierności dźwięk.

COMPLEX CONIC: następny krok w rozwoju przetwornika wysokotonowego.
Zaprojektowany na wzór sferycznej fali akustycznej, przetwornik wysokotonowy Complex Conic zapewnia stałą szerokość pasma oraz kierunkowość bez problemów występujących w tradycyjnych, prostokątnych przetwornikach wysokotonowych (stożkach).

To wyjątkowe rozwiązanie konstrukcyjne eliminuje .obrócenie. charakterystyki dla niskich częstotliwości. Okrągły kształt stożka przetwornika nie powoduje zniekształceń oraz .postrzępienia. wysokich częstotliwości. Dodatkowo przetworniki wysokotonowe Complex Conic nie posiadają płaskiej powierzchni, przez co są mniej podatne na rezonanse własne.

Przez rozszerzone pasmo częstotliwościowe, mniejsze zniekształcenia oraz minimalne przebarwienia, przetworniki wysokotonowe Complex Conic działają lepiej od zwykłych przetworników tego typu oraz posiadają bardziej naturalny i przejrzysty dźwięk.

TRX
Opcje przenośne
Wszystkie przenośne modele TRX posiadają gniazdo na statyw oraz złącza Neutrik 4-pin Speak-on do łączenia zestawów (tzw. looping). W zestawach znajdują się również wbudowane uchwyty, z wyjątkiem ultra-kompaktowych modeli TRX61, TRX62 oraz TRX81.

Opcje instalacyjne
Modele instalacyjne dostarczane są standardowo z dwunastoma otworami na mocowania śrub oczkowych, dzięki czemu w możemy zawiesić urządzenia w dowolnej płaszczyźnie.

Dla zastosowań montażu zestawów na ścianie lub na suficie przewidziano specjalne zawiesia oraz uchwyty kulowe. Akcesoria montażowe przeznaczone są dla mniejszych modeli TRX61, TRX62 TRX81 oraz TRX82

Odporność na warunki atmosferyczne
Dzięki użyciu takich materiałów jak włókno szklane oraz materiał Tuffex Elastomer, urządzenia głośnikowe TRX są także dostępne w wersji odpornej na warunki elektroakustyczne,

Wykończenie
Standardowo seria TRX jest wykonana w kolorze czarnym. Opcjonalne wykończenie to obicie materiałow, naturalny (przygotowany go malowania), lub inny dowolny kolor z palety RAL

TRX
Rotating horns
Przetworniki wysokotonowe Complex Conic mogą być w prosty sposób obracane w obudowie o 90 stopni, dzięki czemu zestawy mogą być montowane zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej. Na życzenie klienta przetworniki mogą być obrócone na etapie produkcji lub poprzez obsługę techniczną podczas nieoczekiwanych zmian w trakcie instalacji.

Dzięki możliwości obrócenia przetwornika przenośne zestawy TRX można użyć zarówno jako monitory sceniczne jak i normalne nagłośnienie sceniczne ustawiane na statywach.

W przenośnych systemów, można użyć TRX głośniki serii jak podłoga monitory jedną noc i na trójnogu stoi obok, po prostu obracając róg.

TRXDodatkowe materiały: | Pliki EASE Data |
   MOSTROWSKI.PL    MUZYCZNY.PL    KONTAKT
    Copyright ©2009 - 2022 mostrowski.pl, muzyczny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.