M.Ostrowski Sp. J. - riedel.net.plM.Ostrowski Sp. J. - riedel.net.pl
    MOSTROWSKI.PL
    MUZYCZNY.PL
    KONTAKT
M.Ostrowski Sp. J. - riedel.net.pl


Zestawy głośnikowe
  CF-CFX
  Sygma
  TRX
  PN/PNX
  ST/STX
  Line Array
  Iconyx

Wzmacniacze mocy
  Wzmacniacze mocy
    Seria PF
    Seria PM
    Seria PN

Dystrybucja sygnałów CobraNet
  Opis

RHAON
  Opis

System sterowania i kontroli zestawów głośnikowychRHAON


RHAON umożliwia projektantom systemów -podłączenie całego systemu nagłośnienia, przenośnego lub zainstalowanego na stałe, do sieci. Wraz z ogromną paletą aktywnych zestawów głośnikowych, RHAON umożliwia wybór odpowiedniego urządzenia dla każdej lokalizacji, od głównych klastrów systemu, poprzez nagłośnienie dodatkowych obszarów, do dogłośnienia balkonów i lobby. Konfiguracja sieci jest intuicyjna, ponieważ krosowanie sygnałów odbywa się na zasadzie drag & drop (przeciągnij i upuść). Z systemem RHAON będziesz w stanie nastroić każdy zestaw głośnikowy z każdego miejsca . z pomieszczenia kontrolnego, poprzez tablet PC . wszędzie tam, gdzie znajduje się łącze Cat 5 lub WiFi.

RHAON umożliwia instalatorom systemów- zaoszczędzenie na materiałach oraz pracy, zapewniając jednocześnie ogromne możliwości przetwarzania DSP oraz wierność i niezawodność każdego zestawu. Wyeliminowanie ciężkich kabli o dużych przekrojach znacznie redukuje koszt instalacji. Wbudowany procesor DSP zapewnia doskonałe wyniki podczas strojenia systemu, a także ogólną ochronę i stabilność. Wszystko czego potrzebujesz do dostarczenia 64 cyfrowych kanałów fonicznych o rozdzielczości 24 bity i częstotliwości próbkowania 48 kHz wraz z monitoringiem i kontrolą w czasie rzeczywistym to zasilanie oraz standardowe kable Cat5 wraz z infrastrukturą sieci komputerowej. Nigdy więcej pętli masy. Nigdy więcej przesłuchów, zmiany polaryzacji lub innych zakłóceń związanych z okablowaniem. Kontrola systemu i optymalizacja działania mogą odbywać się z poziomu jednego komputera znajdującego się w jednej lokalizacji.

RHAON umozliwoa operatorom systemów - monitorowanie i kontrolę każdego zestawu głośnikowego w systemie . w każdym miejscu, w całym budynku, jeżeli istnieje taka potrzeba. RHAON z funkcjami takimi jak zapamiętywanie i przywoływanie scen, automatyczne zgłaszanie usterki, czy dziennik błędów, daje pewność, że system jest w pełni sprawny, gdy tylko jest potrzebny. RHAON posiada unikalne cechy bezpieczeństwa, z nadmiarowymi wejściami analogowymi, które automatycznie stają się aktywne, gdy sygnał cyfrowy zostanie zakłócony.Zestandardyzowana sieć ETHERNET

Sieć RHAON wykorzystuje sprawdzony standard CobraNet do cyfrowej transmisji audio. Moduł wejściowy RHAON implementuje najnowsze możliwości technologii CobraNet: do 64 kanałów 24 bitowego cyfrowego audio PCM, częstotliwość próbkowania do 96 kHz, stała zdefiniowana latencja od 1,33 ms. Transmisja odbywa się za pomocą sieci LAN zgodnej ze standardem Ethernet przy użyciu 100Mb przełączników sieciowych, skrętki Cat5 lub światłowodu. Ponieważ ponad 40 producentów oferuje licencjonowane produkty działające w standardzie CobraNet, RHAON daje ogromne możliwości wyboru urządzeń źródłowych, silników DSP i innych komponentów systemu elektroakustycznego. RHAON to twoja sieć . zaprojektuj i zbuduj ją zgodnie ze swoimi potrzebami.

Prostota i oszczędna integracja z istniejącymi strukturami systemów elektroakustycznych.

RHAON"Opiekun budynku poprosił, abyśmy narysowali dwa systemy . jeden przy użyciu aktywnych zestawów głośnikowych Renkus-Heinz z systemem CobraNet, drugi z zestawami pasywnymi i wzmacniaczami. Elektrycy wycenili oba rozwiązania: system cyfrowy okazał się 22% tańszy. Kościół był bardzo zadowolony, że mogliśmy użyć istniejącego przewodu, zamiast wydawać pieniądze na infrastrukturę."

Tom Johnson SR., Prezes, Spectrum Design Group.RHAON

"Aktywne zestawy głośnikowe Renkus-Heinz z wbudowanymi procesorami oraz z wejściami CobraNet zostały zakupione za 50 000 $ wraz ze sprzętem video oraz innymi urządzeniami, które nie zostały ujęte w budżecie. Ludzie przychodzili do nas dobrowolnie i mówili, że .To najlepszy dźwięk w Oklahomie."

Ken Moore, Prezes, AVL Systems Design.Konfigurowalne DSP w każdym zestawie głośnikowym
RHAON umożliwia dostarczenie zwartych, zoptymalizowanych dźwiękowo systemów poprzez zapewnienie dwuetapowego przetwarzania sygnałowego.

Poziom 1 zawiera zwrotnice, parametryczną equalizację, pozycjonowanie głośników wysokotonowych oraz zaawansowany mechanizm ochrony przed przesterowaniem. Poziom 1 jest programowany przez inżynierów Renkus-Heinz w fabryce w Foothill Ranch, CA, USA. Używamy zaawansowanych narzędzi, takich jak EASERA pro, żeby upewnić się, czy każdy parametr jest perfekcyjnie .zgrany. przed wysłaniem zestawu głośnikowego.

Poziom 2 jest kontrolowany przez Ciebie poprzez aplikację graficzną RHAON. Poziom 2 zawiera 8-pasmowe parametryczne EQ, filtry wygładzające, opóźnienie i wiele innych funkcji. Masz możliwość strojenia każdego zestawu głośnikowego w systemie bez skomplikowanego przypisywania kanałów i bez użycia konsolety czy też zewnętrznego silnika DSP. Instalator systemu może zablokować dostęp do parametrów poziomu 2 poprzez założenie hasła, więc jego ustawienia oraz strojenia pozostaną nienaruszone.

RHAON


Przetwarzanie sygnałów wewnątrz zestawu głosnikowego umożliwia optymalizację parametrów systemu poprzez procesor DSP wbudowany w każdy zestaw głośnikowy RHAON.

Wielopasmowy parametryczny equalizer pozwala na całkowitą optymalizację każdego zestawu głośnikowego w sieci, pod kątem jego funkcji i lokalizacji.

RHAON


Przyporządkowanie WE/WY jest szybkie i proste. Zestawy głośnikowe mogą być przypisane do wyjść z urządzeń CobraNet na zasadzie drag & drop (przeciągnij i upuść). System RHAON oferuje zarówno analogowe, jak i cyfrowe wejścia.

Unikalna funkcja przełączania w systemie RHAON jest zaprojektowana pod kątem aplikacji mających zapewnić bezpieczeństwo oraz aplikacji o podwyższonym ryzyku awarii, zapewniając przełączenie uszkodzonego łącza.Zdalna kontrola i nadzór

Jest to eksploatacyjny aspekt Twojego systemu opartego o RHAON. RHAON umożliwia Ci trzymanie ręki na pulsie Twojego systemu elektroakustycznego. Długoterminowa stabilność i łatwość w wykrywaniu usterek jest osiągnięta poprzez monitorowanie każdego kanału wzmacniacza oraz każdego zestawu głośnikowego. Dzięki technologii RHAON możesz w łatwy sposób definiować grupy i strefy, kontrolować globalnie poziomy oraz wyciszanie, a także zachowywać poszczególne ustawienia. Operator systemu RHAON może rekonfigurować cały system dla różnych potrzeb w ciągu kilku sekund.

Funkcje monitoringu RHAON są bardzo wszechstronne, z zapisem błędów oraz z alertami, dając Ci możliwość naprawienia mniejszych usterek nim zmienią się w poważne problemy. RHAON posiada funkcje, które zostały zaprojektowane z myślą o systemach wspomagających bezpieczeństwo. Moduł wejściowy RHAON zawiera zarówno analogowe, jak i cyfrowe wejścia. Jeżeli istnieje taka potrzeba, możesz doprowadzić do zestawu nadmiarowe sygnały audio. Zakłócony sygnał cyfrowy jest automatycznie przełączany na analogowy. Takie rozwiązanie jest idealne dla aplikacji związanych z awaryjnym przywoływaniem oraz kontrolą tłumu.

Globalna kontrola, monitoring i natychmiastowe raportowanie błędów.

RHAONNiepowtarzalny interfejs użytkownika zapewni kontrolę i monitoring wszystkich krytycznych aspektów zapewniających działanie i stabilność systemu.

Centrum dowodzenia systemem RHAON . graficzny interfejs użytkownika . pozwala użytkownikom zarządzać ich systemem nagłośnienia dzięki możliwości nazywania, grupowania, wyciszania i niezależnej lub globalnej kontroli poziomów wyjściowych. Zmiana konfiguracji systemu, by sprostać zmiennym warunkom występującym w danej aplikacji, jest prosta i szybka. Zdalne monitorowanie oraz zgłaszanie błędów umożliwia natychmiastową reakcję operatora systemu na nieprawidłowe funkcjonowanie systemu. Funkcja ta znacznie obniża koszty związane z wykrywaniem błędów oraz z czasem, gdy system nie funkcjonuje prawidłowo.


Podręcznik użytkownika: | ICL-R, ICL-FR oraz ICL-FR-DUAL | IC-R | Serie CF, SG, PN oraz ST |

Dodatkowe materiały: | Broszura | "Digital Audio Networking and Remote System Management" - dokument techniczny inżynierów Renkus-Heinz |
   MOSTROWSKI.PL    MUZYCZNY.PL    KONTAKT
    Copyright ©2009 - 2022 mostrowski.pl, muzyczny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.