M.Ostrowski Sp. J. - riedel.net.plM.Ostrowski Sp. J. - riedel.net.pl
    MOSTROWSKI.PL
    MUZYCZNY.PL
    KONTAKT
M.Ostrowski Sp. J. - riedel.net.pl


Zestawy głośnikowe
  CF-CFX
    CF/CFX 61
    CF/CFX 61-2
    CF/CFX 61-2R
    CF/CFX 81
    CF/CFX 81-2
    CF/CFX 81-2R
    CF/CFX 121
    CF/CFX 121-2
    CF/CFX 121-5
    CF/CFX 121-2R
    CF/CFX 121-5R
    CF/CFX 121M
    CF/CFX 121M-2
    CF/CFX 121M-2R
    CF/CFX 151
    CF/CFX 151-2
    CF/CFX 151-5
    CF/CFX 151-2R
    CF/CFX 151-5R
  Sygma
  TRX
  PN/PNX
  ST/STX
  Line Array
  Iconyx

Wzmacniacze mocy
  Wzmacniacze mocy
    Seria PF
    Seria PM
    Seria PN

Dystrybucja sygnałów CobraNet
  Opis

RHAON
  Opis

Wysokiej jakości zestawy głośnikowe na potrzeby systemów przenośnych i instalacyjnychCF-CFX

Nasze cele - rozwijanie dźwięku, zapewnianie rozwiązań
Nasze poszukiwania znaczących, mierzalnych i słyszalnych rozwiązań rozpoczynają się od klasycznej fizyki akustycznej, kończąc na zaawansowanej technologii cyfrowej. Do dnia dzisiejszego sześć z naszych innowacji zostały nagrodzone patentami Stanów Zjednoczonych. Każde odkrycie otwiera nową drogę badań oraz nowych możliwości umożliwiających zwiększenie dokładności, efektywności i wiarygodności systemów głośnikowych Renkus-Heinz.

Zanim wyślemy Twoje głośniki, muszą one sprostać naszym standardom
Każdy zestaw głośnikowy serii CF/CFX jest zaprojektowany zgodnie z najwyższymi standardami naszej innowacji i jakości. Wszystkie produkty Renkus-Heinz są wykonane zgodnie z tymi samymi standardami. Przed wysłaniem są rygorystycznie testowane, by zapewnić długą żywotność wyróżnionej nazwy, jaką umieszczamy na każdej naszej skrzyni oraz na każdym głośniku wewnątrz: Renkus-Heinz. Zdajemy sobie sprawę, że reputacja naszych klientów opiera się na wiarygodności i najwyższej jakości . tak samo nasza.

Przetestuj serie CF/CFX w ostatecznym teście: posłuchaj ich w prawdziwym środowisku
Bez względu na to jak doskonała jest wydajność, pojedynczy zestaw głośnikowy nie może dostarczyć tej jakości dźwięku, jaki wymagają klienci. Złożoności akustyczne typowej przestrzeni nagłaśnianej mogą z łatwością przytłaczać jakość większości zaawansowanych zintegrowanych zestawów głośnikowych.
Od roku 1990 jesteśmy jedynym światowym dystrybutorem programu EASE, kompletnego przemysłowego standardu akustycznych programów symulacyjnych Acoustic Design Ahnert. Posiadamy również bliskie powiązania z wiodącymi światowymi projektantami audio. Zestawom głośnikowym serii CF/CFX towarzyszy wiele lekcji wyniesionych z EASE oraz z konsultacji z użytkownikami na temat jakości systemów w realnym środowisku. Z pomocą bezcennego doświadczenia oraz opiniami ekspertów i użytkowników stworzyliśmy szeroką ofertę systemów głośnikowych, które dostarczają efektywne rozwiązania dla prawie każdego problemu związanego z .

Rzeczywistość: nasz najwyższy punkt referencyjny
Wypełniamy świat lepszym dźwiękiem. Zbudowaliśmy naszą firmę opierając się na dobrych ideach, lepszych produktach i lepszym serwisie. Nie musimy przedkładać cen ani zarobków ponad innowacyjność, jakość produktów i ich wykonanie. Dużą uwagę przywiązujemy wolności odkrywania nowych idei i technologii - pracując z ludźmi, którzy współdzielą nasz entuzjazm do świetnego dźwięku. Nie istnieje prawie nic, czego nie zrobimy dla kogoś, kto czuje entuzjazm dla świetnego dźwięku; od zwiedzania świata umożliwiając wsparcie techniczne i sprzedaż, do zapewniania, że sprzęt przyjedzie na czas i będzie działać zaraz po wyciągnięciu z opakowania.
PF1-200

PF1-200 inteligentny wzmacniacz cyfrowy: zaawansowana moc dla głośników serii CF
W firmie Renkus-Heinz zawsze patrzyliśmy na cały łańcuch sygnałowy jako kompletny system; od poziomu liniowego do słuchacza. Ostatnim przykładem naszego osiągnięcia jest inteligentny cyfrowy wzmacniacz, który zasila serie CF bezprecedensowym poziomem dokładności i wykonania. PF1-200 łączy w sobie pełną ochronę głośnika, equalizację oraz lekki wzmacniacz klasy D w jedno kompaktowe urządzenie.

Wyjątkowa dokładność
Wzmacniacz PF1-200 odznacza się specyfikacją, która uszczęśliwi każdego producenta-audiofila. Zniekształcenia na poziomie 0.02% oznaczają, że Twój dźwięk jest tatki sam jak na początku toru sygnałowego. Stosunek sygnał/szum wynosi powyżej 100 dB (od 20 Hz do 20 kHz), więc nic nie interferuje z niskimi poziomami sygnałów. Współczynnik tłumienia powyżej 100 pomaga kontrolować głośnik niskotonowy. Bas jest zwarty i wybrzmiały.

Inteligentny procesor głośnikowy
Renkus-Heinz wyposażył każdy zestaw głośnikowy serii CF we wzmacniacz PF1-200. Pomiary i dopasowanie krytycznych parametrów takich jak ochrona termiczna, limiter i korekcja parametryczna sprawia, że PF1-200 jest perfekcyjnie dopasowany do głośników z każdej serii CF. Procesor głośnikowy dostarcza Ci maksymalnej jakości każdego dnia i w każdych warunkach.Inteligentne wzmacniacze serii PF
Pasywne, aktywne lub sieciowe: możesz wybrać jaki system najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. W fabryce lub też w terenie, płytka złącza pasywnego zestawu CFX może zostać z łatwością wymieniona na cyfrowy wzmacniacz klasy D o oznaczeniu PF1-200 lub PF1-500 razem z procesorem głośnikowym. Lekki, impulsowy zasilacz zapewnia ponad 70% skuteczność przy pełnym obciążeniu. Ich wysoka efektywność redukuje zapotrzebowanie na prąd oraz eliminuje potrzebę montowania wentylatorów chłodzących.PF1-200R

RHAON

Jeśli chcesz użyć sieciowej dystrybucji audio przez Ethernet, zestawy głośnikowe CF/CFX są również do tego przygotowane. Wystarczy zamienić płytkę złącza na wzmacniacz PF1-200R lub PF1-500R RHAON daje Ci pełną kontrolę nad cyfrową dystrybucją sygnału audio CobraNet, procesorami DSP umieszczonymi w zestawach głośnikowych oraz kontrolę i monitorowanie całego systemu z poziomu każdego komputera z systemem Windows - wszystko to za pomocą standardowego sprzętu i kabla Ethernet.
Rotating Horns

Complex Conic

Złożone stożkowe głośniki wysokotonowe. Naturalnie lepszy design
Innowacja Renkus-Heinz przybiera wiele form. Żaden nie jest tak znany lub szeroko respektowany jak nasze złożone stożkowe głośniki wysokotonowe. Ich unikalny design jest oparty o sferyczne promieniowanie fali akustycznej, więc nie zniekształcają dźwięku podczas jego promieniowania tak jak mogą to robić zwykłe głośniki tubowe. Stożkowa tuba zmienia się gładko z wąskiej szyjki dyfrakcyjnej poprzez owalne ujście do okrągłego zakończenia. Nie występuje .odwrócenie charakterystyki. dla niskich częstotliwości, ani .postrzępienie charakterystyki. dla wysokich częstotliwości . po prostu gładka i stała charakterystyka kierunkowości. Złożone stożkowe głośniki wysokotonowe pracują lepiej niż zwykłe głośniki tubowe. Brzmią one bardziej naturalnie z mniejszymi zniekształceniami i minimalnymi podbarwieniami.
CF-CFX Options

Oparty o wszechstronność

Zestawy głośnikowe serii CF i CFX są gotowe do użycia w systemach przenośnych jak i stałych instalacjach. Wszystkie z nich są wyposażone w gniazdo montażowe Tripod umożliwiające umieszczenie zestawu na statywie. Wyjątek stanowią miniaturowe CF/CFX61 i podłogowy monitor CF/CFX121M.

Wszystkie modele można wyposażyć w uchwyt naścienny typu U-Bracket dla łatwego zamontowania na ścianie lub suficie. Wyjątek stanowią podłogowy monitor CF/CFX121M i subwoofer CF/CFX18S.

Wszystkie modele są wyposażone w mocowania 6 typu UMH (Universal Mounting Hardware) umożliwiające podwieszenie zestawów przy użyciu śruby oczkowej. Wyjątek stanowią monitory podłogowe CF/CFX121M.

Subwoofery CF/CFX18S posiadają uchwyt na statyw montowany na górze skrzyni. Umożliwia to wykorzystanie subwoofera jako podstawy.

Wszystkie modele zestawów CFX są wyposażone w zarówno 4-pinowe złącze Neutrik SpeakOn oraz dodatkowo w zaciski śrubowe. Aktywne zestawy CF posiadają 3-pinowe złącze XLR (z pętlą).


Dodatkowe materiały: | Pliki EASE Data | Broszura |
   MOSTROWSKI.PL    MUZYCZNY.PL    KONTAKT
    Copyright ©2009 - 2021 mostrowski.pl, muzyczny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.